• 8 Marca- Dzień Kobiet

• Nasi wspaniali młodzi mężczyźni przeszli samych siebie w przygotowaniach z okazji Dnia Kobiet!

W zerówce chłopcy uszyli ozdoby do włosów, klasa 1 przygotowała przepiękne wiosenne bukiety, klasa 2 zorganizowała eleganckie przyjęcie z domowymi wypiekami, zaś chłopcy z klasy 3 mieli dla swoich koleżanek kwiaty i słodkie niespodzianki. Co za wspaniały dzień !

Wszystkim Paniom w dniu ich święta uczniowie SP Małkocin skłądają życzenia szczęścia, zdrowia i uśmiechu na każdy dzień.

• Mali projektanci Haute couture w Grupie 06

• Chłopaki dla dziewczynek: męskości można dowieść nawet przy maszynie do szycia tworząc dla koleżanek z grupy unikalne ozdoby do włosów z okazji Dnia Kobiet :)

• Ogólnopolski konkurs "Wehikuł Czasu"- zdobyliśmy wyróżnienia !!!

• W ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" nasza grupa 6-latków wzięła udział w konkursie plastyczno-literackim "Wehikuł Czasu".

Wyróżnienia otrzymali: Lena Borys, Nina Misztela, Karolina Pich, Hanna Dolińska i Sebastian Sokalski. Gratulujemy wyróżnień

• UWAGA- rekrutacja i wnioski do pobrania!

• SZANOWNI RODZICE I DROGIE DZIECI !

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI DZIECI ZARÓWNO Z OBWODU, JAK I  SPOZA OBWODU SZKOŁY!

INFORMUJEMY, ŻE RUSZAMY OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA

W DNIACH OD 9 DO 26 MARCA

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

- do klasy I publicznej szkoły podstawowej, na rok szklony 2021/2022, przyjmowane są dzieci:

7-letnie objęte obowiązkiem szkolnym, dzieci z obwodu jak i poza obwodem naszej        szkoły,

6-letnie dzieci do oddziału przedszkolnego, jako roczne przygotowanie przedszkolne,

4,5-latki dzieci do oddziału przedszkolnego,

Nasza baza:

- zajęcia terapeutyczne (logopeda, neurologopeda, integracja sensoryczna, terapia ręki, język migowy, trening umiejętności społecznych TUS, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne)

- psycholog, pedagog,

- dwa języki: język niemiecki od przedszkola i język angielski od klasy pierwszej,

- rytmika w oddziałach przedszkolnych,

-  dobrze wyposażone sale dydaktyczne,

- zajęcia rozwijające uzdolnienia,

- zajęcia teatralne

Wszystkie potrzebne do wypełnienia wnioski znajdziecie Państwo poniżej na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w sekretariacie.

Wypełnione wnioski można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 9.00 do 13.30. lub przesłać na adres mailowy szkoły: spmalkocin@op.pl

Dyrekcja Szkoły wraz z gronem pedagogicznym

Wnioski do pobrania:

wniosek_rekrutacyjny-_szkola_obwodowa_2021.doc

wniosek_rekrutacyjny-_szkola_po_za_obwodem_2021_gmina_stargard.doc

wniosek_rekrutacyjny-_przedszkole_w_szkole_obwodowej_2021.doc

wniosek_rekrutacyjny-_przedszkole_w_szkole_poza_obwodem_szkoly_2021_gmina_stargard.doc

• Kochanowski- rap !

• Choć Jan Kochanowski zapewne nie słyszał nigdy rapu, na pewno byłby zachwycony interpretacjami swojej fraszki "Na lipę". Autorami i wykonawcami utworów są dwaj uczniowie klasy siódmej Marcel Czerniawski i Marcel Malinowski. Chłopcy przygotowali je w ramach zajęć języka polskiego, dotyczących twórczości naszego wielkiego poety. Mamy nadzieję, że i Państwu też się spodobają.

• Konkurs "Szopka Betlejemska 2020" rozwiązany !

• Uczniowie naszej szkoły wzieli udział w konkursie "Szopka Betlejemska 2020", zorganizowanym przez p. Wiolettę Stefanicką. Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami książkowymi.

• Walentynki 2021

• W ramach tegorocznych obchodów Walentynek uruchomiona została poczta, za pośrednictwem której każdy mógł przesłać pozdrowienia swoim przyjaciołom. Uczniowie zapoznali się również z krótką historią tego święta, a przed szkołą czekała na wszystkich niespodzianka przygotowana przez klasę 3. Okolicznościowe dekoracje przygotowała p. Magdalena Lewandowska. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowania :)

• Tłusty Czwartek

• Z okazji Tłustego Czwartku Grupa 6-latków przygotowała pyszne faworki. Ich zapach unosił się w całej szkole...mmm...szkoda, że nie każdy miał okazję spróbowac tych smakołyków :)