• EGZAMINY ÓSMOKLASISTY 2024

• Już jutro uczniowie klasy ósmej rozpoczną swoje zmagania egzaminacyjne- życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników.

Jednocześnie przypominamy, iż w dniach egzaminu (tj. 14, 15, 16 maja 2024 r.)

szkoła i świetlica szkolna są nieczynne.

• Majowe święta

• Kształtowanie patriotycznych postaw naszych wychowanków to misja naszej szkoły, dlatego też uczciliśmy ważne dla naszego kraju rocznice i symbole narodowe. Ważne daty i wydarzenia przedstawili nam uczniowie klasy trzeciej, zaś najmłodsi urzekli nas piosenką pt. "Polska to nasza ojczyzna". W ramach obchodów majowych rocznic każda klasa otzrymała do wykonania zadanie- przygotowanie lapbooka poświęconego Polsce. Już za tydzień, w poniedziałek wszystkie klasy zaprezentują efekty swojej zespołowej pracy, czym oczywiście nie omieszkamy się pochwalić.