• Strona główna
  • W tej zakładce znajdziecie Państwo informacje i dokumenty dotyczące Standardów Ochrony Małoletnich w SP Małkocin
          • Zbiórka darów dla POWODZIAN

• Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!  Jako wolontariat szkolny pragniemy dołączyć się do akcji oraz z Państwa pomocą zebrać dary dla Powodzian. Do końca tygodnia zbieramy suchy prowiant, żywność w puszkach i słoikach, mleko w proszku dla dzieci, pampersy, czyste ręczniki, koce, śpiwory, środki czystości, latarki, powerbanki, termosy na kawę/ herbatę. Prosimy o przynoszenie darów do wychowawców klas. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Chętne osoby prosimy o upieczenie ciast na piątkowe warsztaty. Dochód ze sprzedaży słodkości w całości przekażemy na rzecz powodzian.

• Dzień Kropki

• W Dniu Kropki uświadamiamy, że kazdy z nas jest wyjątkowy i uczymy się swojej unikalności i odrębności. To również okazja do kształtowania postaw tolerancji i akceptacji.

• Zmiana planu lekcji i odwozów szkolnych

• Z dniem jutrzejszym, tj, 17.09.2024 r. (wtorek) ulega zmianie plan lekcji. Prosimy o śledzenie komunikatów w dzienniku Librus. Zmianie ulega również godzina odjazdu autobusu szkolnego po lekcjach we wtorek.

Odjazd po 7. godzinie lekcyjnej o godz. 14.50.

• Bezpieczni na drodze

• Bezpieczeństwo jest w naszej szkole najwyższym priorytetem, dlatego już od najmłodszych lat nasi uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa. Tym razem w ramach lekcji bibliotecznej dzieci z najmłodszej grupy 5-latków wysłuchały opowiadania o przygodach Fenka, a następnie w praktyce ćwiczyły zdobyte umiejętności i poznane zasady. Maluchy wiedzą już jak rozpoznać przejście dla pieszych, rozpoznają znak, który je oznacza i znają zasady bezpiecznego korzystania z pasów.

Lekcję poprowadziła p. Jola ze szkolnej biblioteki.

• Akcja KASZTANOBRANIE

• Jak co roku Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza wszystkich do zaangażowania się w akcję charytatywną KASZTANOBRANIE.  Szczegóły organizacyjne dostepnę są u opiekuna SKW- p. Wioletty Stefanickiej.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

• Uroczystym apelem rozpoczęliśmy rok szkolny 2024/25. Pani Dyrektor Magdalena Marzec powitała całą społeczność szkoły oraz dokonała prezentacji Pani Wicedyrektor- Lucjanny Fischer. Nowy rok szkolny niesie ze sobą wiele wyzwań, szczególnie  w obliczu rozpoczynającego się właśnie remontu zabytkowej części szkoły. Życzymy wszystkim, aby nowy rok szkolny pełen był sukcesów i jak najlepszych ocen :)