• Bezpieczne ferie

• Przed rozpoczęciem zimowych ferii przypomieliśmy naszym uczniom zasady bezpieczeństwa w trakcie zabaw zimowych. Tej tematyce poświęcona została również gazetka w głównych holu szkoły. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego wypoczynku i pięknej zimowej aury.

• Dzień Babci i Dziadka

• Dzień Babci i Dziadka przypada w tym roku w trakcie zimowych ferii, dlatego już teraz klasa druga przygotowała pod kierunkiem p. Barbary Drozd najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków :)

• Klasa 2A na sportowo

• Miniony rok był pełen sukcesów, ale również ciężkiej pracy dla uczniów z klasy 2a, którzy naukę doskonale godzą ze sportowymi pasjami. Uczniowie ci trenują różne dyscypliny: Kazimierz Podgórski i Karolina Litwin - pływanie, Olivier Książek, Igor Kiełpiński i Jakub Kobiela - piłka nożna, Dorota Ufnal i Natalia Kotarska - taniec , Adam Ceglarek - lekkoatletyka biegi. Gratulujemy naszym uczniom z klasy 2a sukcesów w minionym roku i cieszymy się, że godnie reprezentują nie tylko swoje kluby, ale również naszą szkołę.

• ABC MAŁEGO KONSUMENTA – projekt edukacyjny

• Dzieci z najmłodszej grupy realizowały projekt edukacyjny przygotowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Podstawowym celem projektu było uświadomienie dzieci, że są konsumentami oraz zapoznanie ich z podstawowymi pojęciami konsumenckimi: kim jest konsument, gdzie robimy zakupy, co to jesti i do czego służy, paragon, czym jest reklamacja i kiedy możemy z niej skorzystać oraz jak robić przemyślane zakupy. Nauka odbywała się poprzez zabawę, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz angażowała dziecięcą wyobraźnię i emocje. W czasie zajęć pięciolatki doskonaliły umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania. Zajęcia przyniosły dzieciom wiele radości, wzbogaciły ich wiedzę i wprowadziły w świat świadomego korzystania z usług.