W czwartek, 25. czerwca 2026 r. pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły.
Uroczysta akademia rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu absolwentów. Ósmoklasiści przekazali też sztandar szkoły przedstawicielom 6 klasy, po czym miejsce miało ślubowanie absolwentów. Dyrektor szkoły wraz z wychowawczynią wręczyły uczniom nagrody i świadectwa ukończenia szkoły, a rodzicom listy gratulacyjne.
Aby tradycji stało się zadość, młodsi koledzy i koleżanki z klasy 7 przygotowali na pożegnanie krótkie przedstawienie o tym, jak zostały przez agentów przechwycone najtajniejsze sekrety i szkolne patenty klasy 8.
A potem już scena należała do naszych absolwentów- wraz z wychowawczynią, p. Wiolettą Nagodą przygotowali przedstawienie opowiadające historię; od narodzin, aż do...spotkania absolwentów po 20 latach!
Był też tort i poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych absolwentów oraz ścianka do pamiątkowych zdjęć. Tradycyjnie też ósmoklasiści przekazali na ręce p. Dyrektor Magdaleny Marzec kosz lawendy, która zostanie posadzona w szkolnym, lawendowym ogrodzie.
Będziemy tęsknić !