• Święto Pieczonego Ziemniaka i Europejski Tydzień Sportu

• 24 września odbył się w naszej szkole festyn z okazji Święta Pieczonego Ziemnaka, połączony z obchodami Europejskiego Tygodnia Sportu. Uczniowie wzięli udział w licznych konkurencjach sportowych inspirowanych ziemniakiem, stworzyli wiersze i prace plastyczne poświęcone tej tematyce. Na zakończenie sportowo-artystycznych zmagań uczniowie otrzymali poczęstunek. Nie mogło zabraknąć pieczonego ziemniaka, jak również pieczonych kiełbasek serwowanych osobiście przez Panią Dyrektor :)

(foto: J.Grzegółka)

• Święto Pieczonego Ziemniaka- 24.09.2020r.

• Już w najbliższy czwartek- 24 września 2020r. zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na Święto Pieczonego Ziemniaka, połączone z obchodami Europejskiego Tygodnia Sportu, oraz powitaniem jesieni.

Zabawa potrwa w godzinach 12.00-15.30.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• 1 września powitalismy nowy rok szkolny. Uroczystość miała wyjątkowy charakter- stanowisko Dyrektora Szkoły objęła mgr. Magdalena Marzec. Nowej Dyrekcji życzymy wielu sukcesów oraz wspaniałej atmosfery w murach naszej szkoły, zaś pierwszoklasistom samych szóstek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Nowy plan odwozu uczniów

• Prosimy o zapoznanie się z nowym planem odwozu uczniów (poniedziałek, wtorek, środa, piątek)

13.00 Małkocin

13.05 Siwkowo