• "AKWARIUM"

• Uczniowie klasy 1, po raz kolejny zaskoczyli swoją pomysłowością i kreatywnością. W tym trudnym czasie, kiedy jesteśmy w swoich domach i mamy ograniczone możliwości współpracy w grupie. Nie przeszkodziło to, w realizacji tych pięknych prac. Każdy uczeń wykonał akwarium według własnego pomysłu, który zrodził się w głowie i sercu. Wyzwanie było wielkie, a projekt niełatwy do zrealizowania. Aranżacja akwarium to przede wszystkim wyobraźnia. Gratuluję wytrwałości i zaangażowania rodziców. :-)

Wychowawca - Renata Łyczywek

• Dzień Mamy

• Z okazji tego wyjątkowego święta nasi najmłodsi uczniowie przygotowali prezent dla wszystkich Mam.

• Konsultacje dla klasy 8

• Drodzy Rodzice,

mamy za sobą dwa miesiące intensywnej nauki w trybie online. Dzięki zaangażowaniu wszystkich stron okazało się, że proces ten przebiega niezwykle efektywnie i zachowuje ciągłość żywej relacji między uczniem a nauczycielem. Uwzględniając rozporządzenie MEN, od dnia 25 maja zaistnieje możliwość korzystania z dodatkowych konsultacji dla uczniów klasy ósmej. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych proponujemy konsultacje w trybie online wg następującego harmonogramu:

WTOREK:

11-12 matematyka 12-13 język angielski

CZWARTEK:

9-10 język polski 12-13 język niemiecki

Jednocześnie informujemy, że szkolna biblioteka jest czynna w poniedziałki od 9-11.

• ,,Aktorzy w teatrze lalek” – prace uczniów klasy 1

•

Uczniowie klasy 1 wykazali się kreatywnością i pomysłowością, a także niezwykłą dokładnością i zaangażowaniem. Prace inspirowane były zajęciami, o tym samym tytule. Podczas tych zajęć, dzieci dowiedziały się, co to jest teatr lalek, jakie są rodzaje lalek. Można powiedzieć, że poznali teatr od kulis. A efekty pracy dzieci możemy zobaczyć w filmiku. Jako wychowawca, pragnę podziękować wszystkim rodzicom wspierającym swoje dzieci w pracy. BRAWO :-)

• Technika klasa 4

• Każdego dnia człowiek produkuje duże ilości śmieci. Niektóre z nich można jednak wykorzystać ponownie. Bardzo dobrze wiedzą o tym uczniowie naszej szkoły. W ramach lekcji techniki mieli za zadanie nadać drugie życie odpadom. Doskonale poradzili sobie z tym zadaniem uczniowie klasy IV. Oto ich propozycje.