• Otwarcie oddziałów przedszkolnych

• W związku z planowanym otwarciem oddziałów przedszkolnych prosimy rodziców o telefoniczne

zgłaszanie uczestnictwa dzieci w zajęciach w nieprzekraczalnym terminie do

04.05.2020r. do godz. 11.

Poniżej podajemy link do komunikatu ministerstwa w sprawie otwarcia przedszkoli:

Na dole komunikatu znajdują się również wytyczne sanitarne, z którymi prosimy się zapoznać przed powrótem dziecka do placówki.

Ostateczną decyzję w sprawie otwarcia oddziałów przedszkolnych podejmie organ prowadzący, o czym bedziemy informować na bieżąco.

• Kartka dla MEDYKA

• Uczniowie klasy II przygotowali pod kierunkiem wychowawczyni Magdaleny Marzec kartki z podziękowaniami dla służb medycznych, które z ogromnym poświęceniem i narażeniem własnego zdrowia i życia pełnią swą trudną służbę.

Szkoła Podstwowa w Małkocinie przesyła serdeczne podziękowania !!!