• Pachnące mydełka dla Dziadków😊

• Maluchy z grupy 4-5 latków  miały okazję samodzielnie przygotować mydełka z gliceryny. Każdy przedszkolak dostał foremki i sam tworzył swoje niepowtarzalne mydlane dzieło.Te wyjątkowe prezenty otrzymają Dziadkowie w najbliższą środę 😊.

• Uwaga- zbiórka do 31.01.2020 r.

• Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza do włączenia się się do akcji wspierania działaności misyjnej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Informacje o potrzebnych rzeczach dostępne są na załączonym plakacie.

• Opłaty za obiady

• Od nowego roku 2020, tj.od stycznia opłaty za obiady moga być dokonywane

wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy

Ośrodka Administracyjnego Szkół Gminy Stargard, wg danych jak niżej:

Nazwa odbiorcy: Ośrodek Adminstracyjny Szkół Gminy Stargard

Adres odbiorcy: ul. Pierwszej Brygady 35, 73-110 Stargard

Nr Konta: Bank PKO SA: 65 1240 3927 1111 0010 9578 6279

Tytułem: opłata za posiłki (imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła)

Podanie wszystkich danych w tytule przelewu jest konieczne w celu weryfikacji dokonanej

płatności oraz identyfikacji ucznia, którego wpłata dotyczy.

Termin płatności: do 15 każdego miesiąca (za miesiąc styczeń do 20 stycznia b.r.)

Ostatniego dnia płatności wpłata powinna być już widoczna na rachunku bankowym OAS

Brak opłaty za obiady w w/w terminie wstrzymuje wydawanie posiłków od następnego dnia.

Opłata za m-c styczeń wynosi 56,40 zł.