• Świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie 4-5 latków

• ​​​​​​​​​​​​​​4-5 latki  przygotowały dla swoich rodziców ,,Świąteczne przedstawienie'' z różnymi tańcami i piosenkami.   Dzieci nie zapomniały o swoich rodzicach, wręczając im własnoręcznie przygotowane prezenty.Był również słodki poczęstunek.Ten uroczy dzień dostarczył wszystkicm dużo radosci i wrażeń.

• Szkolny Klub Wolontariusza

• Uwrażliwianie uczniów na potrzeby innych i niesienie pomocy potrzebujących to misja naszego szkolnego wolontariatu, którego opiekunem jest p. Wioletta Stefanicka.

Z okazji Dnia Wolontariusza w szkole odbyły się prelekcje, przygotowane i poprowadzone przez uczennice klasy VII. Na okolicznościowym apelu Szkolny Klub Wolontariusza podsumował swoją pracę w bieżącym roku szkolnym. Zostały również wręczone nagrody za udział w akcji KASZTANOBRANIE.

• Uwaga!

• Opłata za dożywianie w XII/2019 wynosi 41,40 zł.

Z uwagi na okres świąteczny wpłat prosimy dokonywać do 13.12.2019r.

• Mikołajkowe pierniczki

• Już od rana w Mikołajki z naszej szkolnej kuchni zaczęły się unosić wspaniałe zapachy...

To nasze szkolne elfy z klas 0-III zabrały się pod kierunkiem swoich wychowawczyń za pieczenie pierniczków. Powstała ich całkiem pokaźna góra :) Elfy nie poprzestały jednak na tym- postanowiły pięknie pierniczki udekorować. Spójrzcie, jakie były pracowite i staranne !

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu pięknych pierniczkowych dekoracji.