• Witaminowa bomba owocowa !

• Świeży sok nie tylko w kawiarni. 28 października grupa sześciolatków we współpracy z klasa trzecią wyciskała świeże soki z owoców. Było pysznie i zdrowo. Zachęcamy do robienia soków również w domu- to pyszny i zdrowy sposób na codzienną dawkę witamin !

• Pali się !!!

• Spokojnie :))) To tylko próbny alarm w naszej szkole, który zdaliśmy na piątkę z plusem. Ewakuacja przebiegła szybko, sprawnie i zgodnie z przepisami !

• Święto Edukacji Narodowej 14.10.2019r.

• Z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, w czasie której w poczet uczniów szkoły zostali przyjęci uczniowie klasy pierwszej. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie i wręczone zostały okolicznościowe prezenty. Mieliśmy też okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie przygotowane pod kierunkiem p.Wioletty Nagody i p.Renaty Łyczywek. Pobyt w murach naszej szkoły osłodził pierwszakom pyszny poczęstunek i tort przygotowany przez rodziców.

• PROJEKT PODNIESIENIE JAKOŚCI EDUKACJI

• Informujemy, że rozpoczął się nabór uczniów do udziału w projekcie : "Podniesienie jakości edukacji". W ramach projektu organizowane będą następujące zajęcia:

1. Warsztaty komputerowe - prowadzący Renata Łyczywek, Magdalena Marzec

2.Warsztaty przyrodnicze.- prowadzący Malwina Szymczyk, Izabela Mroczek

3.Koło języka angielskiego- prowadzący Justyna Radziszewska

4. Koło języka niemieckiego - prowadzący Wioletta Stefanicka, Jolanta Grzegółka

5.Szkolne koło elektronicznej literatury z klubem dyskusyjnym - prowadzący Wioletta Nogoda

6. Szkolne koło naukoweprogramowania i robotyki - prowadzący Helena Słowińska-Semczak, Jacek Grzegorek

7. Szkolne koło inżynierii lądowej i maszyn prostych - prowadzący Helena Słowińska-Semczak

8. Szkolne koło gier strategicznych i planszowych - prowadzący Andrzelika Łączyk

Zajęcia będą się odbywały po lekcjach oraz w soboty.

Nabór uczestników trwa do 16.10.2019r.

Szczegółowych informacji udzielają prowadzący zajęcia.