• ZAMIEŃ KANAPĘ NA LORNETKĘ

• Dzieci z naszej szkoły wezmą udział od 25.01.- 31.01.2019 podczas ferii zimowych w warsztatach ornitologicznych w Wisełce.

Do wyjazdu zakwalifikowało się 22 uczniów. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję nauczyć się rozpoznawania niektórych gatunków ptaków, poznać ich budowę i siedliska. Grupa będzie prowadziła czynne obserwacje pod okiem ekspertów.

Dzieci czeka dużo zabawy podczas gier i zabaw integracyjnych, dyskoteki, ogniska, seansów filmowych o tematyce przyrodniczej.

• GWIAZDKA DLA BEZDOMNIAKA!

• W grudniu wzięliśmy udział w 4 edycji akcji GWIAZDKA DLA BEZDOMNIAKA!

Dziękujemy za przekazane środki! Szczególne podziękowania klasie 3 i 7. Łącznie zebraliśmy 189 zł 53gr.

6-latki karma i artykuły higieniczne

1 klasa 20zł

2 klasa 14zł

3 klasa 37zł 53gr

4 klasa 21zł

5 klasa 20zł

6 klasa 20zł

7 klasa 42zł

8 klasa 15zł

Za zebrane pieniądze kupiliśmy 55kg karmy dla zwierząt. Tuż przed świętami przedstawicielki SKW przekazały karmę do schroniska w Kiczarowie. Dziękujemy za pomoc pani Sylwii Lasek.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie II

• Uczniowie z drugiej klasy zorganizowali dla swoich Babć i Dziadków uroczystość z okazji ich święta.Wesołe przedstawienie, piosenka i tańce w wykonaniu dzieci sprawiły dużo radości wspaniałym gościom. Wręczone prezenty, konkursy oraz koncert ulubionych piosenek babć i dziadków jeszcze bardziej podkreśliły ważność tego święta. Takie spotkania podkreślają jak ważną rolę  w życiu wnucząt pełnią babcie i dziadkowie.