• W związku ze zbliżajacymi sie świętami :Dniem Flagi i Świętem Konstytucji Trzeciego Maja w ostanim tygodniu kwietnia rozmawialiśmy o Polsce  i Europie. Wspolnie zastanawialiśmy sie , co to znaczy być Polakiem.Dowiedzieliśmy się,co znaczą pojęcia:stolica, ojczyzna,kraj, naród, jak wygląda polskie godło i i flaga.Słuchaliśmy  hymnu polskiego i uczyliśmy sie go śpiewać.(wychowawczyni Andrzelika Łączyk)

•

Przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie, same przygotowały dla siebie drugie , zdrowe śniadanie.Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały na kromkach wybrane przez siebie produkty. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę.Okazało się, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet  największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.(wychowawca Andrzelika Łączyk)

• Droga do Niepodległości
        • Warsztaty ekologiczne
        • Główna nagroda w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym "Autoportret"
        • Pasowanie na ucznia
        • Naukowcy są wśród nas