• „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Św. Jan Paweł II
        • W I Otwartym Przeglądzie Widowisk Jasełkowych GWIAZDORAŁKA” zorganizowanym przez Akademię Sztuki w Szczecinie,
          Szkołę Podstawową Nr55 „Błękitna” w Szczecinie i Parafię Lubanowo, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce. Nagrodą był laptop. Serdeczne gratulacje.
          • ZBIÓRKA FANTÓW

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Małkocinie,

oraz Sołectwo Małkocin

SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM DARCZYŃCĄ