• Kreatywna przerwa

• Wrzesień rozpieszcza nas piękną pogodą, dlatego przerwy spędzamy na szkolnym dziedzińcu lub boisku. Aby te przerwy uatrakcyjnić p. Beata (w-f) wraz z p. Jackiem (szkolny pedagog) zapraszają do wspólnych zajęć ruchowo-tanecznych. Na dużym ekranie prezentowany jest układ taneczny, a dzieci i młodzież wspaniale włączaja się do tańca. Szkoda tylko, że dzwonek na lekcje tak szybko kończy tę wspaniąłą zabawę :)

• Alarm przeciwpożarowy

• 21 września odbył się w naszej szkole próbny alarm przeciwpożarowy i ewakuacja. Jak co roku wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli sprawnie opuścili budynek szkoły. Była to również okazja do rozmów ze strażakami i obejrzenia wozu bojowego Straży Pożarnej, no i oczywiście pamiątkowych zdjęć.

• Dzień Chłopaka w rytmie DISCO !

• 2 października (poniedziałek) Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 4-8 na dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Impreza odbędzie się na 6,7,8 godzinie lekcyjnej. Będzie się działo :)

• # AKCJA KASZTANOBRANIE

• Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza do corocznej AKCJI KASZTANOBRANIE.

Uzyskane ze zbiórki kasztanów środki zasilą w połowie klasowe skarbonki,

zaś druga połowa zostanie przekazana na rzecz podopiecznej naszej szkoły- Kornelii Cęcak.

Akcję koordynuje p. Wioletta Stafanicka.

#kasztany #kasztanobranie=pomaganie #wolontariat

• KONKURS: ZAPROJEKTUJ LOGO NASZEJ SZKOŁY :)

• Zapraszamy do konkursu na projekt LOGO Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Małkocinie. Prace prosimy składać w terminie do 30. wrzesnia 2023 r. Wszelkie informacje organizacyjne i wytyczne techniczne dotyczące projektów zawarte są w regulaminie konkursu.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

• 4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Apel uświetniła swoją obecnością Pani Dorota Mazur- Zastępca Wójta Gminy Stargard. Nowych uczniów naszej szkoły przywitała Pani Dyrektor Magdalena Marzec, zaś krótką część artystyczną oraz słodką niespodziankę dla pierwszaków przygotowała klasa 5. Nasi najmłodsi, czyli grupa 5-latków zostali troskliwie przygarnięci pod ochronny parasol p. Andrzeliki :)

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy roku szkolnego pełnego radości i sukcesów !

• Pomóż nam zbierać talenciaki LIDL

• Informujemy, że nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów". Kupony ze sklepów Lidl prosimy wrzucać do skrzyneczek w szkolnej świetlicy i w holu szkoły.