• Światowy Dzień Pluszowego Misia

• Pluszowy Miś to od pokoleń najmilszy przyjaciel dzieci. Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy w nieco inny sposób. Była to aktywność z elementami  kodowania i dyktanda graficznego. Ponadto dzieci precyzyjnie wycinały i układały puzzle, usprawniając jednocześnie motorykę małą i percepcję wzrokowo- ruchową. Dzieci miały równiez okazję posłuchać misowych opowieści, czytanych przez panią bibliotekarkę. Nasze zdolne przedszkolaki przygotowały również piękne prace i gazetki z okazji misiowego święta :)

• Ważna informacja !

• Drodzy Rodzice, informujemy, że kolejnym etapem obostrzeń jest dalsze zamknięcie szkół do świąt Bożego Narodzenia. Grupy 6 i 5-latków mają zajęcia w szkole bez zmian. Po Nowym Roku dzieci rozpoczynają ferie zimowe, które potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. Rozumiemy Państwa niepokój zaistniałą sytuacją. Mimo wszystko Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzą dużo cierpliwości i spokoju.

• "Mała książka- wielki człowiek"

• Z dumą informujemy o przystąpieniu naszej szkoły do ogólnopolskiego programu "Mała książka- wielki człowiek". Program ten ma na celu rozwój czytelnictwa już od najmłodszych lat. Z tej okazji w zerówce odbyła się lekcja biblioteczna, w czasie któej uczniowie wysłuchali wesołych historyjek, zapoznali się z ideą projektu i otrzymali w prezencie książeczki. Każde z dzieci otrzymało też kartę małego czytelnika, dzięki której będzie mogło w szkolnej bibliotece wypożyczać książki. Koordynatorem projektu jest nauczyciel bibliotekarz- p. Jolanta Grzegółka

• Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole!

• Życzliwość, bez wątpienia, odgrywa doniosą rolę  w codziennym życiu każdego z nas. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest, potrafią wprowadzić  w dobry nastrój. Mogły się o tym przekonać nasze Przedszkolaki, które brały udział w zajęciach o charakterze edukacyjnym. Doskonale poradziły sobie z udzielaniem odpowiedzi na pytania dotyczące zachowań życzliwych i przyjemnych dla drugiego człowieka. Uczennice z klasy V uczestniczące w Kole Zainteresowań-„Klub Artystycznie Emocjonalny” pod batutą p. psycholog, przygotowały specjalny występ on-line o charakterze instrumentalnym. Niesienie bezinteresownej pomocy, ofiarowanie czasu a przede wszystkim radości i  uśmiechu niech stanie się potrzebą naszych serc jak najdłużej!

Pozdrowienia od Dyrekcji i nauczycieli :)

• Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

• Drodzy uczniowie Już niedługo zbliża się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Żałujemy bardzo, że nie ma Was w szkole, ale zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie w trybie zdalnym. Konkurs polega na napisaniu w kilku słowach pozdrowień, stworzeniu obrazka lub krótkiego filmiku z życzeniami dla wybranej osoby lub grupy osób. Gotowe propozycje prześlijcie do adresata oraz za pośrednictwem Teamsa do pedagoga szkolnego lub psychologa (jury konkursu). Na Wasze prace czekamy do 17 listopada do godziny 11.00. W razie pytań kontaktujcie się z p. Jackiem Grzegorkiem. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione.

• Sukces naszej uczennicy

• Nasza uczennica Aleksandra Kiwior z klasy 8 zajęła  VIII miejsce w ogólnopolskim konkursie o tematyce historycznej Bohaterowie Wiktorii 1920. Serdecznie gratulujemy.

• SZKOŁA DO HYMNU

• Kolejny raz przystąpiliśmy do patriotycznej akcji ,,SZKOŁA DO HYMNU" i odśpiewaliśmy ,,Mazurka Dąbrowskiego"

Przedszkolaki śpiewają ,,Mazurka Dąbrowskiego"