• XVIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej

• 28.02.2018 roku o godzinie 9.30 Pani Dyrektor Elżbieta Łastowska ogłosiła początek tegorocznych zmagań piłkarskich. Drużyny ze wszystkich szkół gminnych z ogromnym poświęceniem walczyły o zwycięstwo i ogromny, złoty puchar. Nasi reprezentanci zdobyli II miejsce, ulegając jedynie reprezentacji z Grzędzic.

Po zakończonym meczu reprezentantów Małkocina "zaatakowały łowczynie autografów" z klasy I, które jak się okazało są wielkimi miłośniczkami piłki nożnej. Zawodnicy z anielską cierpliwością składali podpisy na podsuwanych im kartkach (....i nie tylko ).

Serdecznie gratulujemy naszej walecznej Drużynie. Wierzymy w Was Chłopcy. Za rok puchar będzie jeszcze większy, ładniejszy i już na pewno nasz :)

• Zapisy do oddziału przedszkolnego

• Zapisy

do oddziału przedszkolnego

w SP im. Janusza Korczaka w Małkocinie

7 marca 2018r. godz.16.00

Zapewniamy:

• Doświadczoną i kreatywną kadrę pedagogiczną

• Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę

• Dobrze wyposażone sale dydaktyczne

• Rozwijanie więzi emocjonalnej i poczucie wspólnoty z rodziną

• Zapewniamy opiekę psychologa, pedagoga, pielęgniarki

• Wyrównujemy szanse na indywidualnych i grupowych zajęciach wyrównawczych, zajęciach terapii pedagogicznej, gimnastyce korekcyjnej oraz zajęciach logopedycznych.

Informacje i zapisy:

• Komunikat dla Rodziców

• Decyzją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, począwszy od 5 lutego 2018 r. wizytatorzy zajmujący się problemami dotyczącymi :
             • warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, nieostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym
              • zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej
              • indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci
              • indywidualnego nauczania dzieci i młodzieży
            będą pełnić dyżury dla rodziców, w każdy poniedziałek w godzinach 15.30 -  17.00 w Kuratorium Oświaty, ul. Wały Chrobrego 4, parter, pok. nr 10.

Całość komunikatu  dla rodziców do pobrania w zakładce : dokumentacja szkolna.